• Rabat ilościowy!

Drożdże gorzelnicze turbo SpiritFerm Black Magic TC6

8,28 zł
Brutto

Drożdże turbo SpiritFerm Black Magic TC6. Uniwersalne drożdże do fermentacji każdego rodzaju nastawu: cukru, glukozy, owoców, przetworów, zacierów, miodu, melasy, etc. Drożdże zawierają węgiel aktywny, który oczyszcza nastaw na etapie fermentacji z niepożądanych aromatów. Żeby nastaw był jak najczystszy!

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
5 8,03 zł Do 1,24 zł
10 7,86 zł Do 4,14 zł
20 7,62 zł Do 13,24 zł
Ilość
0
Produkt dostępny

Drożdże turbo SpiritFerm Black Magic TC6

Drożdże turbo SpiritFerm Black Magic TC6. Uniwersalne drożdże do fermentacji każdego rodzaju nastawu: cukru, glukozy, owoców, przetworów, zacierów, miodu, melasy, etc. Drożdże zawierają węgiel aktywny, który oczyszcza nastaw na etapie fermentacji z niepożądanych aromatów. Żeby nastaw był jak najczystszy!

Czas fermentacji w zależności od ilości cukru i temperatury otoczenia:

14% 5 - 7 dni 
17% 7 - 10 dni

"Black Magic to nowa formuła drożdży turbo, łącząca w sobie szybkość fermentacji i czystość. Black Magic to drożdże połączone w odpowiedniej proporcji z węglem aktywnym który podczas fermentacji wpływa na większą czystość odfermentowanego nastawu. Odfermentowany i sklarowany nastaw ma biały kolor a nie jak w przypadku większości drożdży turbo lekko żółtawy. Smak i zapach cukrówki są neutralne, bez nieprzyjemnych aromatów."

Instrukcja: rozpuścić 6 lub 7 kilogramów cukru w ciepłej wodzie (w tym momencie możemy dodać owoce czy inne składniki które chcemy fermentować) i dopełnić pojemnik fermentacyjny do 25L objętości ciepłą wodą. Do nastawu o temperaturze 25-30*C wsypać zawartość saszetki i dokładnie wymieszać. Optymalna temperatura fermentacji 20-30*C, czas fermentacji 3 do 5 dni.

Skład: drożdże, węgiel aktywny, pożywka dla drożdży. Masa netto 120g.

Fermentacja przebiega burzliwie. Nie należy używać rurek fermentacyjnych ani korków, nie stosować pokryw w pojemnikach fermentacyjnych.

Drożdże SpiritFerm TC6 BlackMagic można łączyć w większe nastawy bez obaw o przegrzanie się nastawu.

SpiritFerm
SPI-R-007
48 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także

Drożdże gorzelnicze turbo...

8,28 zł
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.