Zapraszamy do naszego Firmowego sklepu w Ząbkach

Ul. Batorego 25,

05-091 Ząbki

tel.: 882 685 598

Jesteśmy blisko Makro odwiedź nas po drodze ;)

Godziny otwarcia:

pn - pt w godzinach 9:00 - 17:00

Zapłacisz u nas kartą, blikiem, przelewem oraz gotówką :)

Stany widoczne na naszej stronie w większości odpowiadają stanom w sklepie stacjonarnym. Aktualizujemy je na bieżąco co 15 sekund. Oczywiście czasem może coś pójść nie tak :) Dlatego zawsze warto do nas zadzwonić przed przyjazdem. 

Zaprawki / Esencje do alkoholu - Ząbki k. Warszawy

W naszym sklepie kupisz zaprawki do alkoholu najlepszych marek takich jak Strands i Zaprawki Premium od ModernEssence. Znajdziecie u nas zaprawki / esencje whisky, bourbon, śliwowica, rakija, wiśniówka, miodowe whisky, pigwa. gruszka williams, rum jamaica i wiele wiele innych.

Zaprawki esencje do alkoholu Strands - Premiumn

Drożdże gorzelnicze Turbo

W Ząbkach znajdziecie drożdże gorzelnicze turbo wielu marek takich jak Coobra, Browin, Alcotec, SpiritFerm, seria T. Chętnie pomożemy w wyborze najodpowiedniejszych. Mamy spore doświadczenie w tej kwestii. Jeżeli nie wiesz jakie drożdże turbo wybrać - pomożemy. Na drożdże obowiązują rabaty ilościowe dostępne na stronie. Więcej kupujesz tym mniej płacisz!

drożdże gorzelnicze turbo Ząbki Warszawa

Węgiel aktywny

Na naszych półkach odnajdziesz również węgiel aktywny do oczyszczania destylatów / bimbru. Posiadamy marki: Fantom, Coobra, Storms - węgiel aktywny kokosowy, SpiritFerm. Tu również możesz liczyć na fachową poradę jaki węgiel wybrać oraz jak go używać aby wydajność była najwyższa.

Węgiel aktywny aktywowany Ząbki Warszawa

Akcesoria winiarskie i gorzelnicze

Kupicie u nas podstawowe i nie tylko akcesoria winiarskie i gorzelnicze. Rurki fermentacyjne i pojemniki fermentacyjne. Balony dama 5l (podstawowe narzędzie), alkoholomierze do bimbru oraz cukromierze. Worki do filtracji moszczu, rurki do ściągania znad osadu. Korkownice do butelek oraz zaciskarki do zakrętek i oczywiście różne rodzaje drożdży winnych. Przyjedź do nas i sprawdź naszą ofertę. Jeżeli czegoś nie znajdziesz zapytaj, najpewniej będziemy mogli to dla Ciebie zamówić :)

Akcesoria winiarskie i gorzelnicze Ząbki Warszawa

Do zobaczenia przy Batorego 25 w ModernBrew.pl

modernbrew.pl Ząbki Warszawa