ModernBrew.pl powstało z pasji do domowych trunków. Od wielu lat zajmujemy się domowym wyrobem wina, piwa i nalewek. Nasza ekipa posiada około 10 letnie doświadczenie. Znamy produkty, które sprzedajemy. Orientujemy się również w porduktach naszej konkurencji. Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Wysyłane przez nas paczki, są dobrze zabezpieczone i dyskretne, nie zawierają żadnych opisów zawartości. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych firm kurierskich. Dzięki temu nawet gdyby coś zastało się z paczką mogą Państwo liczyć na zwrot pieniędzy lub ponowne nadanie towaru. Staramy się wysyłać przesyłki jak najszybciej. Z reguły tego samego dnia lub kolejnego. Jeżeli zaś zdarzą się opóźnienia to zawsze informujemy o tym klientów i pozostawiamy Państwu decyzję czy będziecie chcieli poczekać na produkt czy anulować zamówienie. 

Jeżeli wolisz zakupy na Allegro...

Od jakiegoś czasu jesteśmy obecni na allegro. Zrealizowaliśmy tam wiele zamówień klientów. Uzyskaliśmy tytuł Super Sprzedawcy oraz bardzo wiele pozytywnych opinii. Nasze przesyłki wysyłane są w terminie.

Zapraszamy również do naszego sklepu

Możesz zamówić produkty i odebrać je w naszym sklepie w Ząbkach koło Warszawy przy ulicy Batorego 25 lub po prostu do nas przyjedź i zrób zakupy. Jesteśmy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Więcej informacji odnośnie sklepu znajdziesz tutaj >>

Akcesoria winiarskie i gorzelnicze Ząbki Warszawa