Pojemniki fermentacyjne i balony

Klientom, którzy hobbystycznie zajmują się wytwarzaniem wina, piwa lub bimbru, oferujemy akcesoria winiarskie i gorzelnicze niezbędne w domowej gorzelni. Polecamy przydatne przyrządy, takie jak kranik do pojemnika fermentacyjnego, zaworek grawitacyjny czy reduktor osadu. W asortymencie sklepu znajdują się naczynia przeznaczone do produkcji wina, nalewek i zacieru o zróżnicowanym zastosowaniu i pojemności. Oferta sklepu ModernBrew.pl jest niezwykle szeroka, dzięki czemu każdy amator gorzelnictwa znajdzie w niej wszystko, czego potrzebuje do przeprowadzenia procesu fermentacji. Akcesoria gorzelnicze oraz winiarskie możesz teraz zamówić w naszym sklepie internetowym – bez marnowania czasu na szukanie produktów w sklepach stacjonarnych. Zapraszamy do przejrzenia całej oferty!

Pojemniki fermentacyjne i balony

Aktywne filtry

Akcesoria winiarskie i gorzelnicze

Warto zaopatrzyć się w niezawodny kranik do pojemnika fermentacyjnego, który można kupić oddzielnie lub w zestawie zawierającym także inne akcesoria winiarskie. W skład kompletu, poza kranikiem, wchodzą reduktor osadu oraz zaworek grawitacyjny. Praktyczny zestaw idealnie nadaje się do pojemników fermentacyjnych oraz beczek. Umożliwia wygodniejsze zlewanie z użyciem reduktora osadu i zaworka grawitacyjnego do napełniania butelek. Zarówno reduktor, jak i zaworek grawitacyjny można kupić w naszym sklepie oddzielnie. Domowe winiarstwo to hobby, które cieszy się coraz większą popularnością. Dlatego oferujemy naszym klientom wszystko, czego do realizowania swojej pasji potrzebuje każdy gorzelnik i winiarz. Zapraszamy do przejrzenia dostępnych w atrakcyjnych cenach artykułów z kategorii akcesoria winiarskie i akcesoria gorzelnicze do domowej produkcji alkoholu.

Słoik fermentacyjny i inne naczynia

Akcesoria gorzelnicze do domowego wyrobu alkoholi to również wysokiej jakości naczynia. Wielofunkcyjny słoik fermentacyjny z nietłukącego się tworzywa PET to idealny pojemnik do fermentacji. Słój pozwala na przygotowanie domowych fermentowanych trunków zawierających alkohol. Rurka fermentacyjna z korkiem zabezpieczającym chroni zawartość: uniemożliwia przedostanie się do wnętrza naczynia muszek owocówek. Pozwala natomiast na swobodne wydobywanie się na zewnątrz nadmiaru gazu powstającego w trakcie zachodzenia procesów fermentacyjnych. Klienci mają do dyspozycji również balony do wina o pojemności kilkunastu i kilkudziesięciu litrów. Oferujemy także przezroczyste pojemniki fermentacyjne (15 i 30 l) z obrotowym kranem i pokrywką, służące do fermentacji piwa, wina i nastawów cukrowych.