Zaprawki 5L / 100L

Wysokiej jakości zaprawki do alkoholu nadają wódce aromat szlachetnych trunków. Oryginalny alkohol znanych marek, taki jak śliwowica, whisky czy bourbon, to spory wydatek, zwłaszcza jeśli spodziewamy się wielu gości. Wybierając zaprawki do alkoholu, można sporo zaoszczędzić w domowym budżecie. Przygotowanie wódki smakowej nie zajmuje ani wiele wysiłku, ani czasu. Wystarczy wymieszać stosowną dawkę zaprawki do alkoholu z wódką lub destylatem, a następnie mocno wstrząsnąć i odstawić co najmniej na całą dobę. Po 24 godzinach składniki dobrze się ze sobą połączą, a dłuższe “przegryzanie się” trunku jeszcze korzystniej wpłynie na doznania smakowe. Zapraszamy do przejrzenia całej kategorii zaprawki do alkoholu!

Zaprawki 5L / 100L

Aktywne filtry

Zaprawki do alkoholu o smaku dojrzałych owoców

Esencjonalne zaprawki do alkoholu powstają z najlepszych, wysokiej jakości aromatów, które ucieszą podniebienie każdego amatora wódek smakowych. Wyraźny aromat dojrzałych owoców oraz głęboka barwa napoju sprawiają prawdziwą przyjemność. Można delektować się bez końca! W naszym sklepie klienci mają duży wybór! Są zaprawki do alkoholu, które czystą wódkę lub destylat zamienią w smakowite nalewki owocowe. Esencja o smaku dojrzałej wiśni, cytryny, śliwki czy pigwy to najpopularniejsze aromaty, które cieszą się dużym powodzeniem. Jest wielu amatorów cytrynówki, wiśniówki, śliwowicy czy jabłkówki, którzy lubią mieć w domowym barku wybór orzeźwiających i słodkich, owocowych smaków do dyspozycji dla siebie i gości. Duże opakowania zaprawki do alkoholu o pojemności 5 l są dostępne na indywidualne zamówienie. Oferowane smaki mają wielu zwolenników i świetnie sprawdzą się zarówno do indywidualnego użytku, jak i do gastronomii.

Scotch whisky lub bourbon z esencji

Zaprawki do alkoholu o aromacie whisky uzupełniają ofertę aromatów owocowych. Klienci chętnie sięgają po esencję scotch whisky i bourbon whisky do mieszania z destylatem. Warto spróbować także znakomitej zaprawki do alkoholu Coffee Vodka Premium, która posiada głęboki aromat kawy espresso. Smak dodatkowo podbija dodatek karmelu, dając idealne połączenie zarówno z destylatem, jak i czystą wódką. Wystarczy dolać stosowną porcję esencji do alkoholu, mocno wstrząsnąć i odstawić na czas nie krótszy niż 24 godziny. Natomiast słodkie, miodowe zaprawki do alkoholu Honey Whisky Premium powstały z najwyższej jakości aromatu whisky z dodatkiem miodu wielokwiatowego. Wyraźny słodkawy smak w połączeniu z najwyższej jakości whisky przypadnie do gustu prawdziwym koneserom!