Zaprawki 250 ml / 5L

Zaprawki do alkoholu pozwolą zaopatrzyć barek w trunki o różnych smakach i częstować gości za każdym razem inną wódką smakową. Oryginalne trunki do tanich nie należą, dlatego wybierając zaprawki do alkoholu, można sporo zaoszczędzić w domowym budżecie. Esencje oferowane w sklepie internetowym powstają z najlepszych i najwyższej jakości aromatów, które są starannie selekcjonowane. Klienci mają do wyboru wiele smaków owocowych, ziołowych, a także whisky czy brandy. Przygotowanie wódki smakowej nie zajmuje wiele czasu. Wystarczy wymieszać stosowną dawkę zaprawki do alkoholu z wódką lub destylatem, kilka razy wstrząsnąć i odstawić na co najmniej 24 godziny. Dłuższe „przegryzanie się” składników korzystnie wpływa na smak. Zapraszamy do przejrzenia całej kategorii zaprawki do alkoholu!

Zaprawki 250 ml / 5L

Aktywne filtry

Zaprawki do alkoholu z najlepszych aromatów

Z zaprawki do alkoholu można przygotować bourbon, whisky, rum lub wódkę miodową. Wszystko zależy od gustu i preferencji smakowych. Esencje doskonale komponują się z destylatem, nadając mu niepowtarzalny smak szlachetnych trunków. Klienci szczególnie chętnie zaprawiają destylaty aromatem whisky. Oferowane w sklepie zaprawki do alkoholu o nazwie Esencja Bourbon Whisky Premium mają zdecydowany smak słodowy z lekką słodyczą, wykończony efektem leżakowania w dębinie. Produkty są dostępne w mniejszych opakowaniach po 250 ml do domowego użytku oraz w kanistrach o pojemności 5 litrów dla gastronomii. Warto podkreślić wysoką jakości esencji bourbon, które w pełni oddają charakter amerykańskiej whisky. Kukurydziany destylat z silnie zarysowanym aromatem wanilii pochodzącej z beczki wykonanej z amerykańskiego dębu znajduje wielu amatorów wśród koneserów szklaneczki whisky. Warto spróbować!

Domowa cytrynówka z zaprawki do alkoholu

Jaką wódkę smakową z zaprawki do alkoholu przygotować? Wszystkie smakują znakomicie! Amatorzy owocowych aromatów do wyboru mają pełen wachlarz możliwości! Jednym z najchętniej kupowanych aromatów jest Zaprawka Cytrynówka, która powstała z najlepszych i najwyższej jakości aromatów, dzięki którym uzyskano naturalny, wyraźny smak cytrynowy. Dominują aromaty skórki cytrynowej, miąższu i soku z cytryny, a dodatkowo esencja nadaje czystej wódce naturalny odcień skórki cytryny. Warto skusić się na więcej owocowych smaków np. bananówkę, malinówkę, pigwówkę, miętówkę lub esencję przygotowaną na bazie naturalnego miodu wielokwiatowego. Wódka miodowa świetnie smakuje i ma wielu zwolenników! Z tradycyjnych polskich owoców polecamy esencję wiśniową, jabłkową, gruszkową i śliwkową.