MODERNESSENCE

Zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób ulepszyć smak wyrabianych samodzielnie nalewek lub bimbru? Do tego zadania doskonale sprawdzi się wykorzystanie zaprawek do alkoholu. W tej kategorii znajdziesz esencje, które pozwolą na uzyskanie smaku podobnego do tego, jakim cieszą się produkty topowych producentów alkoholi. Korzystanie z nich to doskonała metoda, aby cieszyć się dowolnym aromatem. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele rodzajów esencji, które w zaledwie 24 godziny zamienią zwykły bimber w miodowe whisky. W zależności od potrzeb możesz zamówić produkty o różnych pojemnościach, dzięki czemu będziesz mógł odmienić smak więcej niż jednej butelki trunku!

MODERNESSENCE

Aktywne filtry

Zaprawki do alkoholu – jakie wybrać?

Przy tak szerokiej ofercie wybór ulubionej zaprawki do alkoholu może być wyzwaniem. Z tego powodu warto wypróbować wielu smaków, które zaskoczą Cię niezwykłym podobieństwem do markowych produktów. W zależności od preferencji możesz zdecydować się na zaprawki do alkoholu o smaku:

  • rakii śliwkowej,
  • kawowej wódki,
  • miodowej whisky,
  • whisky z dodatkiem syropu klonowego,
  • cytrynówki,
  • jamajskiego rumu,
  • miętowej nalewki,
  • koniaku.

Wykorzystanie zaprawek do alkoholu cieszy się tak dużą popularnością, gdyż umożliwia spróbowanie trunków, które są trudno dostępne w Polsce, takich jak np. absynt. W ten sposób o ile masz swój własny bimber lub wódkę oraz np. esencję miętową, sam nadasz smaku swojemu wyrobowi. To również chętnie wykorzystywana metoda podczas uroczystości takich jak wesela, zabawy karnawałowe czy jubileusze. Z pewnością goście smakujący Twój bimber o smaku orzecha laskowego będą pozytywnie zaskoczeni. Jeśli cenisz sobie owocowe smaki nalewek i wódek, warto spróbować esencję żurawinówki, która oprócz doskonałego aromatu nadaje również atrakcyjny czerwony kolor. W naszej ofercie znajdziesz zaprawki do alkoholu o pojemności od 50 ml do nawet 5 l. Warto wiedzieć, że już najmniejsza esencja nada smaku litrowi bimbru lub wódki!

Dlaczego warto zdecydować się na zaprawki do alkoholu?

Zamówienie ulubionej esencji to nie tylko doskonały sposób na urozmaicenie smaku wyrabianego bimbru. Dzięki zaprawkom do alkoholu możesz także zaoszczędzić pieniądze, które musiałbyś przeznaczyć np. na zakup jamajskiego rumu. W ten sposób ponosisz tylko koszt wódki lub wyrobu własnego bimbru oraz zakupu esencji. Cena najmniejszej butelki wynosi tylko niewiele ponad 10 zł, a pozwala na zaprawienie pełnego litra alkoholu. To zdecydowanie korzystne rozwiązanie dla każdego smakosza trunków z wszystkich stron świata. Sprawdź sam, jakie zaprawki do alkoholu najbardziej przypadną Ci do gustu!