Drożdże turbo BROWIN

Drożdże turbo gorzelnicze BROWIN zdobywają coraz więcej zwolenników – osób poszukujących produktów o sprawdzonej jakości. Szczególny zainteresowaniem cieszą się między innymi drożdże gorzelnicze turbo reVOLTa 48h / 19% oraz seria Turbo Fruit skomponowana specjalnie w celu fermentowania owoców.

Szeroki asortyment drożdży turbo tego producenta pozwala na wybór odpowiedniej mieszanki do każdych potrzeb. Niezależnie od tego, czy robisz nastawy owocowe, czy cukrowe oraz jak dużo cukru planujesz zastosować w swoich wyrobach, znajdziesz wśród drożdży turbo BROWIN coś dla siebie. Proponujemy produkty zarówno na nastawy 25 l, jak i drożdże turbo PRO na 100 l.

Drożdże turbo BROWIN

Aktywne filtry

Drożdże turbo – czym się charakteryzują?

Drożdże gorzelnicze turbo to składnik niezbędny do przygotowania domowego wina, piwa, cydru i innych napoi. Mieszanki, które możesz u nas kupić, zawierają nie tylko ten specyficzny szczep grzybów, ale także dodatki, które umożliwiają przeprowadzenie procesu fermentacji. Mowa przede wszystkim o pożywce cukrowej, ale także o enzymach i mikroelementach.

Firma BROWIN przygotowała szeroki wybór drożdży turbo, które sprawdzą się zarówno przy domowym zastosowaniu, jak i podczas przemysłowego wytwarzania napojów alkoholowych. Jeśli poszukujesz produktów, które pozwolą Ci przygotować znaczną ilość gotowego wyrobu, sięgnij po drożdże turbo PRO, które oferujemy w dużych opakowaniach.

Turbo drożdże cechują się przede wszystkim skróconym czasem działania. W porównaniu do standardowych drożdży działają błyskawicznie – wystarczy 48 godzin, by otrzymać czysty nastaw o mocy do 21%. Co ważne, drożdże gorzelnicze turbo nie zawierają w swoim składzie żadnych ulepszaczy, które wpływają na smak przygotowywanego trunku. Otrzymany przy ich pomocy alkohol jest smaczny i wysokoprocentowy. Jego właściwości nie różnią się od tych charakterystycznych dla napojów fermentowanych dłużej.

Turbo drożdże w naszej ofercie

Przygotowaliśmy szeroki wybór drożdży turbo pochodzących od znanego i cenionego dostawcy BROWIN. Kupisz u nas produkty do fermentacji cukru, między innymi drożdże gorzelnicze X-PURE 48 TURBO PURE / 21,3%, jak i takie, które świetnie sprawdzą się do przygotowania napoju na bazie owoców. W tej kategorii sporym zainteresowaniem cieszą się między innymi drożdże gorzelnicze Turbo Slivovitz / 25L przeznaczone do produkcji śliwowicy czy uniwersalne mieszanki do tworzenia nastawów z owoców białych i czerwonych.

Nie wiesz, który produkt sprawdzi się najlepiej? Jesteśmy tu, aby Ci doradzić. Skontaktuj się z nami i zadaj pytanie.