Zaprawki FillUp

Zaprawki FillUp to powiew egzotyki w bogatej ofercie sklepu ModernBrew.pl. Orzeźwiający smak owoców cytrusowych, lekko cierpki zielony banan i niebieskie Curacao to najchętniej wybierane aromaty z oryginalnej receptury. Producent przygotował odmierzoną porcję zaprawki w butelce, którą należy uzupełnić alkoholem. Czy będzie to czysta wódka, czy domowy bimber – to zależy od inwencji klientów. Zaprawki FillUp dostępne w butelkach 0,5 litrowych są tak przygotowane, że nie musimy już nic więcej dodawać, nawet cukru do zrobienia likieru czy półsłodkiej wódki – wszystko jest już wcześniej przygotowane przez producenta we wnętrzu butelki.

Zaprawki FillUp

Aktywne filtry

Gotowe do napełnienia butelki zaprawki FillUp

Zaprawki FillUp różnią się sposobem użycia od innych, oferowanych w sklepie ModernBrew.pl tego typu produktów. Na etykiecie klienci znajdą instrukcję i po przeczytaniu jej stwierdzą, że to genialnie proste! Do przygotowania wódki aromatyzowanej nie trzeba odmierzać składników. Po prostu dopełnia się butelkę z wódką z zaprawką i gotowe!

Sposób użycia esencji Fill Up:

  • do butelki z likierem należy wlać czystą wódkę lub destylat o mocy 40%,
  • kilka razy wstrząsnąć butelką do całkowitego zmieszania składników,
  • alkohol powinien odstać co najmniej 24 godziny przed spożyciem,
  • przegryzanie się esencji z wódką dłużej niż jedną dobę poprawia finalny smak trunku.

Zaprawka do sporządzenia alkoholu Bla Curacao

Blue Curacao to znany niebieski likier pochodzenia karaibskiego. Zaprawka do alkoholu odwzorowuje kolor i orzeźwiający cytrusowy smak z wyraźną nutą pomarańczy. Niebieska mikstura jest atrakcyjnym dodatkiem do drinków z palemką. Biorąc pod uwagę, że oryginalny likier kosztuje całkiem dużo, zaprawka do alkoholu o takich samych walorach pozwala sporo zaoszczędzić. Klienci mają do wyboru więcej propozycji smakowych i okazję do wypróbowania nowych smaków. Zapraszamy do sprawdzenia całej naszej oferty esencji do samodzielnego sporządzania wódek smakowych. Atrakcyjne ceny i szybka dostawa zachęcają do zakupów online!