Menzurki

Ergonomiczna, nietłukąca menzurka plastikowa, cylinder z podziałką oraz probówka to akcesoria niezbędne w domowej gorzelni i winiarni. Wysokiej jakości naczynia, wykonane niezwykle estetycznie, są przeznaczone do zastosowań laboratoryjnych, a także domowego użytku. Menzurka plastikowa przyda się każdemu producentowi domowych alkoholi do odmierzania dawek, np. podczas mieszania drinków czy przy dozowaniu innych składników płynnych. Menzurki plastikowe doskonale nadają się do przeprowadzania wszelkiego rodzaju pomiarów: zarówno do badania parametrów Blg, czyli zawartości cukru w nastawach wina domowego czy piwa domowego, jak i do badania zawartości procentowej alkoholu przy użyciu alkoholomierza. Zapraszamy do sprawdzenia całej kategorii!

Menzurki

Aktywne filtry

Menzurka plastikowa niezbędna do pomiaru parametrów Blg

Klienci, którzy planują zaprawiać alkohol płynną esencją, chętnie sięgają po takie naczynia jak menzurka plastikowa do precyzyjnego odmierzenia proporcji wszystkich składników. Zaawansowani producenci domowego alkoholu sprawdzają parametry Blg moszczu w przypadku produkcji wina i brzeczki, gdy wytwarzają piwo. Wskaźniki te służą do pomiaru stężenia cukru w nastawach, wyrażonego w g/l lub w stopniach Ballinga. Za pomocą parametrów Blg określa się potencjalną zawartość alkoholu w winie lub piwie. Jeden stopień Ballinga (1° Blg) odpowiada w przybliżeniu 10 g cukru w 1 litrze soku (moszczu). Menzurka plastikowa w kształcie cylindra z podstawą została wyposażona w podziałkę do odmierzania cieczy z taką precyzją jak w laboratorium. Posiadając tak profesjonalne akcesoria, można podnieść jakość wytwarzanych trunków i osiągnąć zamierzone efekty. Z naszymi wysokiej jakości akcesoriami satysfakcja jest gwarantowana na 100 proc.!

Cukromierz i alkoholomierz

Probówki i menzurki plastikowe marki BROWIN, podobnie jak inne wyroby tej marki, sprawdzą się jako cukromierz i alkoholomierz podczas wytwarzania domowych alkoholi. Warto sięgnąć po akcesoria z tworzywa, przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Są ergonomiczne i nietłukące, w odróżnieniu od naczyń ze szkła. Menzurki plastikowe przetrwają upuszczenie na ziemię, czy niezbyt ostrożne obchodzenie się z nimi podczas mycia i dezynfekcji. To sprzęt na lata, więc taki wydatek na pewno się zwróci. Warto podkreślić wygodę zamawiania produktów w sklepie internetowym, konkurencyjne ceny oraz błyskawiczną dostawę. Zamiast tracić czas na dojazd do kilku sklepów stacjonarnych, wszystkie potrzebne sprzęty można nabyć w jednym miejscu – na stronie modernbrew.pl online.