Zaprawki 50ml / 1,5L

Zaprawka do alkoholu w opakowaniu o pojemności 50 ml to idealna opcja do zaprawienia 1,5 l czystego alkoholu (wódki lub destylatu) o mocy 40 proc. Klienci mają do wyboru kultowe smaki, które odwzorowują oryginalne trunki, np. scotch whisky, dry gin i dark rum. Korzystając z zaprawki do alkoholu, można sporo zaoszczędzić i nadal cieszyć się smakiem ulubionego drinka. Warto przejrzeć całą kategorię i zrobić listę swoich ulubionych smaków!

Zaprawki 50ml / 1,5L

Aktywne filtry

Zaprawka do alkoholu 50 ml na 1,5 l wódki

Wysokiej jakości zaprawka do alkoholu marki Strands w buteleczkach po 50 ml sprosta wymaganiom klientów, którzy mają ochotę spróbować smaku whisky, rumu i ginu bez wydawania fortuny na alkohol. Korzystając z esencji, można zasilić swój barek o lubianą smoked whisky czy Baltimore whisky, używając do tego celu domowego destylatu lub czystej wódki. Zaprawka dodana do alkoholu 40 proc. wystarcza na 1,5 l smakowej wódki. Po wymieszaniu składników należy pozostawić trunek na 24 godziny, by składniki dobrze się ze sobą przegryzły. Tak przygotowaną miksturę można odstawić na dłużej, nawet na kilka tygodni, by wydobyć z esencji pełen bukiet aromatów.

Zaprawka do whisky i rumu

Zaprawka do alkoholu z dnia na dzień z czystej wódki uczyni trunek o smaku wysokogatunkowych wódek z każdego zakątka świata. Oryginalny alkohol jest nierzadko drogi, ale od czego są zaprawki? Whisky, gin, rum – praktycznie każdy popularny gatunek wódki smakowej można odwzorować z esencji, których duży wybór jest dostępny w sklepie modernbrew.pl. Esencja Jamaica Rum odzwierciedla smak ciemnego rumu i jego głęboki kolor, a zaprawka do alkoholu Cuba Dark Rum to odpowiednik lubianego, aromatycznego trunku, który jest składnikiem popularnego drinka Cuba Libre. Wystarczy dodać lód oraz plasterek cytryny i gotowe! Warto sięgnąć także po nasze zaprawki owocowe i ziołowe, które zaskakują bogactwem aromatów i barw. Wszystkie produkty są posegregowane w tematyczne kategorie. Atrakcyjne ceny i błyskawiczna dostawa zachęcają do zakupów online w sklepie internetowym. Zapraszamy!