Zaprawki Wódki Smakowe

Owocowe armaty: wódka porzeczkowa, wódka jabłkowa i malinówka to chętnie wybierane produkty do sporządzenia domowej nalewki o głębokim, przyjemnym smaku. Wysokiej jakości zaprawki smakowe do wódki imitują lubiane smaki polskich owoców, a także bardziej egzotyczne dary natury, jak np. limonka, mandarynka czy zielony banan. Ogromny wybór smaków i przystępne ceny zachęcają do zakupów online w sklepie internetowym, tym bardziej że gwarantujemy szybką dostawę zamówionych produktów. Zaprawki do wódki smakowej charakteryzują się wysoką jakością i smakują niemal identycznie jak oryginalne marki. Wybierając esencje, można sporo zaoszczędzić i czerpać satysfakcję z samodzielnego przygotowania owocowej nalewki, która zachwyci gości. Zapraszamy do przejrzenia całego asortymentu!

Zaprawki Wódki Smakowe

Aktywne filtry

Znakomita wódka porzeczkowa z esencji smakowej

Wódka porzeczkowa sporządzona z esencji doskonale imituje smak rakii wyprodukowanej z czarnych porzeczek i długo leżakowanej w beczkach. Warto spróbować kilku odmian owocowych esencji z naszej bogatej oferty. Dużym zainteresowaniem cieszą się aromaty takie jak np. śliwowica, cytrynówka i wiśniówka, które można dodać do wódki lub destylatu i przygotować domowe nalewki o smaku dojrzałych owoców. Atrakcyjne ceny i szybka dostawa zachęca do zakupów koneserów wielu aromatów. Warto sprawdzić zaprawkę Currant Vodka oraz więcej naszych propozycji i wybrać swoje ulubione! Zapowiada się dobra zabawa w odnajdywanie kwasowości, goryczki i słodyczy w każdym ze smaków, które są dostępne w naszym sklepie.

Wódka jabłkowa dla smakoszy polskich aromatów

Apple Vodka – wódka jabłkowa to trunek, którego warto spróbować i mieć w domowej piwniczce do częstowania gości. Popularną aromatyczną wódkę smakową łatwo przygotować z zaprawki jabłkowej i czystej wódki lub własnego destylatu. Jedna buteleczka esencji Apple Vodka o pojemności 25 ml wystarcza na 0,7 l wódki 40 proc., ewentualnie słabszej lub mocniejszej – wedle uznania. Po wymieszaniu składników i kilkukrotnym wstrząśnięciu zawartością należy pozostawić mieszaninę na całą dobę i gotowe! Tak przygotowaną wódkę można spożywać od razu lub odczekać kilka tygodni. Dłuższe przegryzanie się esencji z alkoholem poprawia finalny smak wódki jabłkowej i pozwala w pełni otworzyć się aromatom. Koneserzy owocowych nalewek chętnie sięgają również po zaprawki do wódki orzechówki o smaku orzecha laskowego, a także po smaki coffee vodka i mięta pieprzowa oraz wielu innych. Daj się skusić na degustację różnych wódek smakowych sporządzonych w domu z łatwej do użycia zaprawki do alkoholu!