Filtruj według

Dostępność

Marka

Cena

  • 3,00 zł - 560,00 zł

Zaprawki Ziołowe

Mięta pieprzowa, jager i zaprawka absynt to specyfiki ziołowe, które polecamy zwolennikom wódek smakowych do zaprawiania czystej wódki lub wytwarzanego domowymi sposobami destylatu. Każdy z wymienionych smaków zdecydowanie różni się aromatem i doznaniami dla kubków smakowych. W serii Dary Natury oferujemy preparowane rośliny np. miodownik melisowaty do sporządzania nalewek. Warto więc próbować, porównywać i wybierać różne dodatki i esencje, które zasmakują nam najbardziej. Wysokiej jakości zaprawka ziołowa z dnia na dzień z czystej wódki uczyni pełną aromatycznych nut nalewkę ziołową, której trudno się oprzeć. Oryginalne alkohole są dość drogie, dlatego nasze zaprawki, które wiernie odwzorowują smak, cieszą się dużym powodzeniem. Zapraszamy do przejrzenia wszystkich propozycji z kategorii zaprawki ziołowe!

Zaprawki Ziołowe

Aktywne filtry

Miodownik melisowaty do zaprawiania wódki

Z serii Dary Natury pochodzi preparowany miodownik melisowaty, który jest uznanym zielem do sporządzania wyśmienitych nalewek. Roślina cieszy się powodzeniem ze względu na unikatowe właściwości. Miodownik ma działanie wzmacniające, relaksujące oraz harmonizujące pracę całego organizmu. W medycynie ludowej roślina ta jest znana od lat i służyła do leczenia wątroby, chorób skóry oraz cukrzycy. Jedną roślinę należy zalać 2 litrami wódki, a następnie odstawić w ciemne i ciepłe miejsce na około 3 tygodnie. Po tym czasie alkohol trzeba przecedzić, zlać nalewkę do butelek i ewentualnie dosłodzić miodem. Warto spróbować także innych odmian ziół z naszej bogatej oferty i cieszyć się z domowego wytwarzania oryginalnych i rzadko spotykanych trunków.

Zaprawka absynt do anyżówki

Dużym zainteresowaniem cieszy się zaprawka absynt, której nazwa kojarzona jest z tradycjami gorzelnictwa. Delikatny i aromatyczny absynt zielony posiada posmak anyżu i subtelnie wyczuwalną goryczkę w zależności od tego, jakich aromatów ziołowych dodano do składu. Pierwsza receptura została opracowana w XVIII wieku w Val de Travers w obecnym szwajcarskim kantonie Neuchâtel. Od tamtej pory absynt to jedna z najsłynniejszych wódek ziołowych. Warto sprawdzić, jak smakuje Zaprawka Strands Absynt i mieć w swoim barku choć jedną butelkę do poczęstowania gości. Na klientów czeka wiele rodzajów zaprawek ziołowych: mięta pieprzowa, jager oraz preparowana trawa turówka do samodzielnego przygotowania wódki żubrówki. Atrakcyjne ceny i szybka dostawa zachęcają do zrobienia większych zakupów online. Warto zamówić kilka produktów za jednym razem i tym sposobem odnaleźć swoje ulubione smaki!