Płatki dębowe FRANCUSKIE

W kategorii płatki dębowe francuskie klienci znajdą najwyższej jakości wyroby do aromatyzowania wina i koniaków, pochodzące od najlepszych producentów. Sklep ModernBrew.pl bezpośrednio współpracuje z dostawcami płatków i kostek, dzięki czemu nasze produkty są oryginalne i znakomicie sprawdzają się w użyciu. Płatki do wina, które pochodzą wprost z Francji, nadają wyjątkowej świeżości oraz podkreślają owocowy charakter trunku. Także płatki do koniaku zamawiamy u wiodącego w branży bednarskiej wytwórcy, dzięki którym alkohol nabiera prawdziwej głębi. Francuskie płatki dębowe mocno opiekane można dodać nie tylko do wina czy koniaku, ale również do miodów pitnych, nalewek oraz wódek. Zapraszamy do przejrzenia całej kategorii!

Płatki dębowe FRANCUSKIE

Aktywne filtry

Francuskie płatki dębowe do eleganckiego czerwonego wina

W ofercie sklepu klienci znajdą drobno pocięte płatki dębowe o różnym stopniu opiekania. Ich struktura przypomina nieco chipsy, dlatego potocznie używa się również nazwy chipsy dębowe. Pragniemy zwrócić uwagę na cały proces produkcji płatków i kostek, który jest kultywowany od lat. Francuskie drewno dębowe jest naturalnie sezonowane na otwartej przestrzeni przez minimum 18 miesięcy. Przez półtora roku czerpie z natury wyjątkowe, szlachetne i niepowtarzalne walory, które następnie drobno pocięte płatki oddają do trunku. Z takiego samego drewna produkuje się dębowe beczki do leżakowania alkoholu. Jest to więc drewno najwyższych lotów, niezwykle cenione w winiarstwie! Mocno opiekane francuskie płatki dębowe wytwarzane z sezonowanego dębu francuskiego są bogate w taninę, dzięki czemu podkreślają owocowy posmak wina i dają kubkom smakowym więcej uczucia świeżości.

Płatki do koniaku

Płatki do koniaku lekko i średnio opiekane wnoszą więcej świeżości i wanilii, natomiast płatki mocno opiekane nadają ostrzejszy, bardziej wyrazisty charakter. Najwięcej świeżości dodają płatki naturalne, które są częściej stosowane jako dodatek do wytrawnego wina, ze względu na obecności garbników. Stosując płatki dębowe, można uzyskać bardzo ciekawe efekty i nadać indywidualny charakter trunkom. Polecamy opiekane płatki dębowe francuskie oraz inne rodzaje np. płatki dębowe z dębu amerykańskiego z delikatnym posmakiem kokosa i wanilii. Dostępne są także płatki z drzewa wiśniowego do wina różowego i czerwonego. Z sowitej oferty sklepu ModernBrew.pl klienci wybierają również kostki dębowe, idealne do postarzania wina, które powoli uwalniają pełnię swoich aromatów. Unikatowa oferta, atrakcyjne ceny i szybka dostawa zachęcają do zakupów online!