Lejki

Do przygotowania wódki smakowej z zaprawki niezbędny jest lejek do butelek! W sklepie modernbrew.pl klienci znajdą akcesoria winiarskie i gorzelnicze, przeznaczone do przelewania płynów podczas wytwarzania alkoholi. Stalowe lejki do wódki są praktyczne i poręczne, a dodatkowo posiadają odpowietrznik i wąską końcówkę, za pomocą której można z dużą precyzją przelewać dowolne płyny. Warto przejrzeć całą kategorię!

Lejki

Aktywne filtry

Lejek do butelek z papierowym filtrem

Plastikowy lejek do butelek oraz inne akcesoria potrzebne do wytwarzania domowych nalewek, wina i wódek mają precyzyjne zastosowanie. Oferowane lejki do wódki i wina zostały starannie wyselekcjonowane pod kątem funkcjonalności i praktycznego zastosowania w kontakcie z wysokoprocentowym alkoholem. Spiralny lejek do butelek z funkcją filtracji został zaprojektowany specjalnie do odcedzania i przelewania różnego rodzaju płynów. Do lejka pasuje okrągły papier filtracyjny o średnicy 45 cm, specjalnie zagięty w harmonijkę. Dzięki nadaniu mu takiego kształtu uzyskuje się największą powierzchnię filtracyjną. Dziubek lejka ma kształt wielokąta i dobrze odpowietrza wnętrze butelki, zapewniając stały przepływ filtrowanego płynu.

Stalowy lejek do wódki z odpowietrznikiem

Poręczny lejek do wódki o średnicy 13 cm posiada wąską końcówkę, za pomocą której z łatwością można przelewać dowolne płyny. Wysokiej jakości stal nierdzewna nie pochłania zapachów, a lejek jest łatwy w czyszczeniu. Ergonomiczny uchwyt pozwala na wygodne użytkowanie, a wyprofilowany wylot o nieregularnym kształcie, umożliwia precyzyjne przelewanie płynu.