Zaprawki Rum

Rum Jamaica i inne zaprawki do rumu ciemnego i białego można znaleźć w sklepie internetowym o szerokim asortymencie. Warto przejrzeć całą kategorię i znaleźć swój ulubiony smak do słynnych drinków z palemką. Zaprawka, z której łatwo sporządzić rum ciemny powstała z najlepszych i najwyższej klasy aromatów. Wyraźny, zdecydowany smak rumu Jamaica został podkreślony leżakowaniem w amerykańskiej beczce, nadającej słodki waniliowy aromat. Zdecydowany smak słodowy z lekką słodyczą, wykończony został efektem leżakowania w dębinie. Wszystkie esencje dostępne w naszym sklepie są przygotowywane ze szczególną dbałością o wysoką jakość produktów i satysfakcję klientów. Zapraszamy do przejrzenia całej kategorii z zaprawkami rum ciemny i rum biały!

Zaprawki Rum

Aktywne filtry

Rum Jamaica – zaprawki klasy Premium

Rum Jamaica jest bazą do przygotowania wielu popularnych drinków, dlatego klienci chętnie sięgają po ten właśnie gatunek alkoholu. Oryginalny trunek to jednak spory wydatek dla domowego budżetu. Wybierając wysokiej jakości zaprawki np. rum Jamaica, można sporo zaoszczędzić i jednocześnie cieszyć się z częstowania gości dobrymi drinkami. Rum ciemny i napój typu cola służy do przygotowania cuba libre, które podaje się z cytryną i dużą ilością lodu. Esencja Jamaica Rum Ciemny to zaprawka, którą trzeba dodać do czystej wódki lub destylatu, a następnie mocno wstrząsnąć, by składniki dobrze się ze sobą połączyły. Tak przygotowaną mieszankę należy odstawić na co najmniej 24 godziny, do całkowitego przegryzienia się składników. Dłuższy czas przechowywania aromatyzowanego alkoholu pozwoli na jeszcze lepsze uwolnienie aromatów esencji w wódce.

Esencja Bakara Light – biały rum

Rum ciemny świetnie udaje się zrobić z esencji, których duży wybór jest dostępny na stronie internetowej. Amatorzy jasnego rumu kokosowego również znajdą niezbędne składniki do drinków, które tradycyjnie sporządza się z białego rumu. Jednym z najchętniej przyrządzanych wakacyjnych drinków z palemką jest orzeźwiająca Pina colada – karaibski koktajl alkoholowy. Przyrządza się go z jasnego rumu, śmietanki lub mleka kokosowego i soku z ananasa. Drink tradycyjnie podawany jest z kruszonym lodem i plastrem cytryny, limonki oraz ananasa. W efektownej wersji luksusowej podaje się go w wydrążonym ananasie. Esencja Bakara Light po dodaniu do czystej wódki lub destylatu stworzy trunek o smaku białego rumu – idealną bazę do wielu znanych drinków. Warto mieć w swoim domowym barku duży wybór alkoholu i cieszyć się smakiem rumu, brandy, whisky lub owocowych nalewek, które można łatwo sporządzić samodzielnie w domu.