Zaprawki Tequila

Oryginalna tequila wspaniale smakuje, ale niestety dużo kosztuje. Dlatego na amatorów mocnych trunków czeka zaprawka tequila, która czystą wódkę lub destylat zamieni w pełen aromatu alkohol. Przygotowanie tequili z zaprawki nie zajmuje wiele czasu, za to daje wiele przyjemności z procesu jej tworzenia oraz okazję do konsumpcji kultowego trunku. Wybraną zaprawkę do alkoholu tequila wystarczy wymieszać w odpowiedniej dawce z wódką lub destylatem, a następnie odstawić na nie mniej niż 24 godziny, by składniki dobrze się połączyły. Wysokiej jakości ekstrakty zostały tak dobrane w procesie produkcji esencji, by gotowy trunek w pełni oddawał smak i aromat oryginalnego alkoholu. Podanie gościom domowej tequili zrobi na nich ogromne wrażenie, a gospodarz nie wyda fortuny na alkohol. Zapraszamy do przejrzenia całej kategorii z zaprawkami o aromacie tequila oraz wybrania najlepszych produktów z naszej bogatej oferty!

Zaprawki Tequila

Aktywne filtry

Zaprawka Tequila Gold

Zaprawka Tequila Gold po dodaniu do czystego alkoholu lub destylatu pozwoli na uzyskanie trunku o smaku słynnej wódki z agawy, która jest produkowana w Meksyku. Nazwa specjału wywodzi się od nazwy miasta Tequila, z którego pochodzi ten rodzaj alkoholu. Ta miejscowość leży w stanie Jalisco i jest znana z najsłynniejszej tequili na świecie. Zaprawka do alkoholu Tequila Gold odwzorowuje aromat złotej tequili i świetnie smakuje w połączeniu z pomarańczą, która dodatkowo podbija smak. Esencja o pojemności 25 ml to idealna porcja na butelkę 0,7 l wódki 40 proc. lub mocniejszej, wedle własnego uznania. Po wymieszaniu ze sobą obu składników miksturę należy pozostawić na 24 godziny i gotowe! Tak przygotowany alkohol można spożywać od razu lub odczekać nieco dłużej. Kilkutygodniowe przegryzienie się esencji z czystą wódką poprawia finalny smak trunku i pozwala jeszcze bardziej uwydatnić jego aromat.

Zaprawka do słynnego alkoholu z robakiem

Zaprawka do alkoholu tequila odwzorowuje smak i aromat narodowego trunku Meksyku. Amatorzy tequili silver i gold wiedzą, że prekursorem obecnie dobrze znanej tequili był mezcal. Można powiedzieć, że jest to przodek tequili, choć jego oryginalny smak różni się od obecnie wytwarzanego trunku. Różnica polega również na tym, że w procesie produkcji do większości butelek z mezcalem dodawany jest robak. Korzystając z zaprawki do alkoholu, można przygotować nie jedną butelkę tequili bez robaka oraz cieszyć się z posiadania w barku alkoholu o meksykańskich korzeniach. Zaprawka Tequila Gold w opakowaniu 25 ml ucieszy wielu amatorów delektowania się trunkami, które pochodzą z odległych zakątków świata.