Zaprawki Likiery

Zaprawka do Jagera to jedna z propozycji aromatów do likierów ziołowych, które można przygotować samodzielnie w domu. Wysokiej jakości korzenno-ziołowe esencje zostały wyprodukowane ze składników imitujących znane i bardzo cenione smaki. Oryginalny alkohol to nierzadko duży wydatek dla domowego budżetu, dlatego zaprawka do likieru, która jest łatwa do użycia, przypadnie do gustu wielu smakoszom. Trzymając się instrukcji na opakowaniu, klienci otrzymują gwarancję 100 proc. sukcesu. Zaprawka Jaktsnaps odwzorowuje aromat ziołowej wódeczki, którą warto mieć w domowym barku do częstowania gości i dla własnej przyjemności. Zapraszamy do przejrzenia całej kategorii z różnymi aromatami. Nasza zaprawka do likieru to doskonały wybór!

Zaprawki Likiery

Aktywne filtry

Wysokiej jakości zaprawka do Jagera

Zaprawka do Jagera w butelce o pojemności 25 ml pozwala na uzyskanie 0,7 l aromatycznego likieru z czystej wódki lub domowego destylatu. Jak przygotować trunek smakujący ziołami? Do butelki należy wsypać 70 g drobnego cukru lub glukozy, dodać esencję i dopełnić alkoholem o mocy około 40 proc. Butelką należy kilka razy silnie wstrząsnąć, by dokładnie wymieszać składniki aż do całkowitego rozpuszczenia się słodzika. Po wymieszaniu należy pozostawić miksturę na około 24 godziny. Spożywać można od razu, ale warto odczekać jeszcze kilka tygodni na przegryzienie się esencji z alkoholem, co poprawia finalny smak trunku. Zaprawka do likierów Jaktsnaps oraz akcesoria do przygotowania nalewek: menzurki, lejki i zamykacz do butelek to świetny pomysł na prezent dla konesera wódek i likierów smakowych. Wszystkie przyrządy można znaleźć na stronach sklepu internetowego modernbrew.pl podzielone na łatwe do przeglądania kategorie i doskonale opisane pod względem funkcjonalności.

Zaprawka do likierów o smaku ziołowym i nie tylko

Zaprawka do likierów o smaku mięty pieprzowej, orzecha laskowego czy kokosa zapewni doskonałe doznania kubkom smakowym. Warto mieć zapas likierów o różnych smakach w barku bez wydawania fortuny na alkohol, a podczas wizyty gości zaproponować kieliszeczek Jagera, orzechówki lub egzotycznego niebieskiego likieru Blue Curacao. Z wysokiej jakości zaprawki Blue Curacao (Bla Curacao) wychodzi znakomity, aromatyczny likier pochodzenia karaibskiego o wyraźnym smaku pomarańczy. Trunek często jest stosowany jako dodatek smakowy do drinków z palemką. Dużym zainteresowaniem cieszy się również zaprawka do likierów o smaku kawowym. Mamy do wyboru kilka smaków, m.in. aromatyczne espresso, czy zaprawkę Kaffelikor – bazę do słynnego drinka White Russian!