Zaprawki 250ml na 7,5L

Zaprawka do alkoholu w butelkach o pojemności 250 ml to odpowiednia porcja do zaprawienia 7,5 l alkoholu 40 proc. (czystej wódki lub domowego destylatu). Klienci mają do wyboru kultowe smaki, które odwzorowują oryginalne trunki, np. śliwowicę, whisky, gin i rum. Stosując wysokiej jakości zaprawki do alkoholu, można zaoszczędzić spore sumy i serwować drinki o ulubionych smakach. Zapraszamy do przejrzenia całej kategorii i wyboru produktów, które gwarantują satysfakcję z zakupów!

Zaprawki 250ml na 7,5L

Aktywne filtry

Zaprawka do alkoholu (250 ml/7,5 l)

Wysokiej jakości zaprawka do alkoholu marki Strands w opakowaniach po 250 ml sprosta wymaganiom klientów, którzy mają ochotę na drinka o wyrafinowanym smaku zamiast czystej wódki. Śliwowicę, wiśniówkę, whisky, czy gin można przygotować z dnia na dzień bez wydawania fortuny na alkohol. W ten sposób niskim kosztem można sowicie zaopatrzyć barek. Do dyspozycji są lubiane smaki, np. wiśniówka, wódka żurawinowa czy Baltimore scotch whisky, które znakomicie imitują oryginalny alkohol. Zaprawka dodana do czystego alkoholu o mocy 40 proc. wystarcza na 7,5 l smakowej wódki. Po wymieszaniu składników należy pozostawić trunek na co najmniej na jedną dobę, by składniki dobrze się ze sobą wymieszały. Tak przygotowaną miksturę można odstawić na dłużej (miesiąc, dwa), by wydobyć pełen bukiet aromatów z esencji.

Zaprawka do whisky i rumu

Zaprawka do alkoholu z czystej wódki pozwoli sporządzić napój o smaku wysokogatunkowych wódek smakowych, którymi można częstować gości. Warto wcześniej przygotować trunki, wtedy składniki na pewno idealnie połączą się ze sobą. Oryginalny alkohol nierzadko sporo kosztuje, ale od czego są zaprawki? Śliwowica, wiśniówka czy whisky, gin oraz rum – praktycznie wszystkie popularne gatunki wódki aromatyzowanej można odwzorować za pomocą esencji. Zaprawka do alkoholu cytrynówka to odpowiednik lubianego aromatycznego trunku, którego z przyjemnością chętnie skosztuje każdy amator wódek owocowych. Warto sięgnąć także po nasze zaprawki ziołowe, które zaskakują bogactwem aromatów. Atrakcyjne ceny i szybka dostawa zachęcają do zakupów online w sklepie internetowym.