Filtruj według

Dostępność

Marka

Cena

  • 121,00 zł - 190,00 zł

Winopaki

Winopaki, które znajdziesz w naszej ofercie, to najszybszy i najłatwiejszy sposób na uzyskanie doskonałego domowego wina. Takie zestawy zawierają skoncentrowany sok wraz ze wszystkimi składnikami, które pozwolą zamienić go w pyszny trunek.

Wybierając bardzo popularny winopak Winopack – La Mancha Malinowe 7D, otrzymujesz zestaw składający się z:

  • 5 litrów skoncentrowanego soku winogronowego,
  • aktywnych drożdży,
  • zolu krzemowego,
  • żelatyny w płynie do szybkiego klarowania,
  • stabilizatora.

Dzięki tym składnikom, które otrzymasz w wygodnym opakowaniu, możesz przygotować doskonałe domowe wino bez wysiłku, specjalnych umiejętności, ani konieczności dysponowania zapleczem winiarskim.

Winopaki

Aktywne filtry

Winopaki – dlaczego warto?

Zestawy do szybkiej fermentacji w domu w formie winopaków to najszybszy sposób na uzyskanie smacznego trunku. Możesz raczyć się aromatycznym winem szybko i bez wysiłku. Nie musisz również kupować specjalistycznego sprzętu, drożdży i pożywek. Nie jest także konieczne dysponowanie wiedzą z zakresu winiarstwa, ponieważ wykorzystanie winopaku jest bardzo proste. Wszystkie niezbędne informacje i instrukcje znajdziesz na opakowaniu.

Oferujemy różne warianty winopaków pozwalające na przygotowanie wina o różnych smakach. Znajdziesz w nich różnego rodzaju aromatyczne dodatki, na przykład zioła Vermont.

Możesz wybrać na przykład Winopack – La Mancha PIESBURG (białe) zawierający 5 litrów soku winogronowego. Posłuży on jako baza do wytworzenia smacznego białego wina już w kilka dni. Możesz także zdecydować się na wariant smakowy, na przykład wiśniowy, truskawkowy lub malinowy.

Składniki każdego winopaku zostały dobrane tak, by gwarantować doskonały smak i aromat. Jeśli jesteś początkującym winiarzem lub chcesz sprawdzić, czy tworzenie domowych trunków jest dla Ciebie, zakup takiego produktu będzie świetnym wyborem na początek.

Winopaki w wielu różnych wariantach

Oferta winopaków jest szeroka, ponieważ wiemy, że nasi klienci mają różne upodobania w kwestii smaku tworzonych przez siebie trunków. Polecamy między innymi zestaw do przygotowania czerwonego berguriona, który sprawdzi się doskonale, jeśli gustujesz w intensywnych i aromatycznych winach.

Teraz możesz tworzyć je we własnym domu, kupując Winopack – La Mancha BERGURION (czerwone). Winopaki będą także świetnym prezentem dla osoby, która planuje rozpocząć przygodę z domowym winiarstwem, albo po prostu… jest koneserem wybornych trunków.

Przejrzyj naszą ofertę i zobacz, jakie warianty winopaków przygotowaliśmy dla Ciebie.