Zaprawki Owocowe

Bananówka i inne owocowe zaprawki do bimbru cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Esencje nadają świeży aromat dojrzałych owoców, który wielu amatorom bimbru przypadnie do gustu. Śliwowica, pigwówka, wiśniówka czy bananówka, sporządzona samodzielnie w domu, będzie wspaniałym uzupełnieniem domowego barku. Jak przygotować wódkę owocową z zaprawki do bimbru? Do butelki 0,75 l należy dodać 150 g cukru, całą zawartość buteleczki z esencją i dopełnić naczynie alkoholem. Następnie dokładnie wymieszać do całkowitego rozpuszczenia się cukru i odstawić na 24 godziny. Trunek można spożywać od razu lub odczekać dłużej, aż składniki esencji przegryzą się z alkoholem, co poprawi finalny smak bimbru. Zapraszamy do poznania całej kategorii owocowe zaprawki do bimbru i wybrania ulubionego smaku!

Zaprawki Owocowe

Aktywne filtry

Bananówka z zaprawki do bimbru Green Banana

Bananówka z zaprawki kosztuje niewiele, a efektem jej samodzielnej produkcji możesz się podzielić podczas wielu spotkań towarzyskich. Dla amatorów bimbru szczególnie polecanym produktem jest esencja bananowa Green Banana. Ten smakowity, egzotyczny zielony likier o delikatnym bananowym aromacie można pić sam lub jako dodatek do drinków. Buteleczkę esencji o pojemności 25 ml dodaje się do alkoholu na 0,7 l bimbru lub czystej wódki 40 proc. – ewentualnie mocniejszej, według własnego upodobania. Amatorzy słodkich owocowych wódek znajdą wiele ciekawych propozycji, które są warte wypróbowania z bimbrem. Każdy aromat to zupełnie nowe doznania smakowe, dlatego klienci kupują słodkie i orzeźwiające koncentraty, by zaspokoić wszystkie gusta.

Zaprawki do bimbru o smaku świeżych owoców

Zaprawki do bimbru można podzielić na słodkie jak np. bananówka i bardziej orzeźwiające z nutą kwasową i goryczką. Cytrynówka Sweet Lemon Vodka idealnie imituje smak polskiej cytrynówki pod względem aromatu i konsystencji. Zaprawka jest mętna, dzięki czemu trunek wyglądem będzie przypominał ten, który jest dobrze znany z polskich sklepów. Ewentualnie można dodać mniej cukru, aby finalnie alkohol był mniej słodki. Na uwagę zasługuje również esencja Jarzębiak o aromacie łagodnej wódki jarzębinowej z charakterystycznym, goryczkowym posmakiem, który idealnie współgra z alkoholem domowej roboty. Warto spróbować innych owocowych aromatów z naszej bogatej oferty oraz zaprawki brandy i whisky do bimbru. Atrakcyjne ceny, ogromny wybór i szybka dostawa to atuty zakupów w sklepie internetowym. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich naszych propozycji i wybrania swoich ulubionych aromatów!