Filtruj według

Dostępność

Marka

Cena

  • 13,00 zł - 100,00 zł

Mieszadła

Podczas domowego wyrobu wina najważniejsza jest cierpliwość i konsekwencja. Jedną z niezbędnych procedur, o której nie należy zapomnieć, jest regularne mieszanie. Zapobiega ono niekontrolowanej fermentacji oraz powstawaniu octu. Jednak warto zaopatrzyć się w profesjonalne akcesoria gorzelnicze. Wino powstaje w pojemnikach fermentacyjnych lub balonach, które mogą mieć pojemność nawet do 30 litrów. Dlatego do zmieszania ich zawartości należy użyć specjalnego mieszadła.

Mieszadła

Aktywne filtry

Akcesoria winiarskie – mieszadła

Zastanawiasz się, jakie kupić mieszadło do wina? W naszej ofercie znajdziesz akcesoria winiarskie dwustronne. Z jednej strony znajduje się wąska łyżeczka, która pozwala na korzystanie z mieszadła nawet w balonach o wąskim gwincie, natomiast z drugiej strony produkt jest zakończony nieco większą szpatułką z sitem. Dzięki takiej konstrukcji możliwe jest wygodne mieszanie nastawu. Dostępne u nas mieszadła mają długość od 44,5 cm do 58 cm. To pozwala na korzystanie z nich nawet przy dużych balonach i pojemnikach fermentacyjnych.

Produkty w naszej ofercie są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które charakteryzuje się następującymi cechami:

  • odporność na działanie wysokich temperatur,
  • trwałość,
  • bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością.

To niezwykle istotne, aby przed zakupem mieszadła sprawdzić, czy tworzywo wykorzystane do jego produkcji jest dopuszczone do kontaktu z produktami spożywczymi. W innym przypadku materiał mógłby wejść w reakcję z winem i wpłynąć negatywnie na jego właściwości. Wybierając nasze produkty, masz zapewnione bezpieczeństwo.