Drożdże turbo Alcotec

Jeżeli szukasz sprawdzonych drożdży turbo gorzelniczych, to jednym z najlepszych wyborów będą drożdże Alcotec 48 Pure – doskonałe do nastawów z 6–9 kg cukru. Gwarantują one stabilną pracę i bardzo wysokie odfermentowanie przy jednoczesnym ograniczeniu powstawania substancji pobocznych. Drożdże turbo marki Alcotec są obecne na rynku od wielu lat i zyskały doskonałą renomę. Są jednymi z najczęściej wybieranych produktów tego typu. W modernbrew.pl kupisz wszystkie drożdże z rabatem ilościowym. Im więcej zamawiasz, tym więcej zyskujesz!

Altotec proponuje szeroki wybór drożdży turbo o zróżnicowanych parametrach. Możesz wybrać produkt klasyczny w wersji Mega Pack o dużej pojemności lub drożdże gorzelnicze turbo Alcotec 48 PURE / 21% – to specjalnie dobrana mieszanka zapewniająca łagodny smak alkoholu.

Drożdże turbo Alcotec

Aktywne filtry

Drożdże Alcotec – dlaczego warto?

Alcotec to dostawca produktów dla gorzelnictwa. Jego renoma sprawia, że cieszy się on bardzo dużym uznaniem wśród osób zajmujących się domowym wytwarzaniem alkoholu. Drożdże turbo od tego producenta to wyselekcjonowane mieszanki zawierające moce składniki aktywne. Pozwalają one uzyskać nastawy o dużej mocy przy zachowaniu ich wysokiej czystości. Ich zaletą jest także możliwość osiągnięcia pożądanych walorów konsumpcyjnych, czyli napoju czystego i łagodnego w smaku.

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór produktów Alcotec. Świetnie sprawdzą się one do produkcji różnego typu trunków na bazie cukru. Stosowanie drożdży turbo nie jest trudne. Należy wybraną ilość cukru rozpuścić w ciepłej wodzie w fermentatorze (najlepiej w fermentatorze 30 l z podziałką), a następnie dopełnić zimną wodą do objętości 25 l. Do nastawu o temperaturze 25–30°C trzeba wsypać całą zawartość torebki z drożdżami i dokładnie wymieszać. Optymalna temperatura fermentacji wynosi 20–30°C.

Drożdże turbo – szybka i czysta fermentacja

Drożdże turbo cieszą się sporym zainteresowaniem naszych klientów, ponieważ pozwalają uzyskać mocne napoje w krótkim czasie. Na ich popularność wpływa także łatwość ich użycia oraz doskonały smak gotowych wyrobów alkoholowych.

Jeśli szukasz drożdży Alcotec do przerabiania nastawów na bazie cukru, przejrzyj naszą ofertą. Znajdziesz w niej wiele ciekawych propozycji. Przygotowaliśmy produkty o różnych pojemnościach – od mniejszych opakowań, takich jak drożdże gorzelnicze turbo Alcotec 48 Classic / 21%, po mega paki dla osób produkujących znaczne ilości trunków.

Nie wiesz, którą z nich wybrać? Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy.