Filtruj według

Dostępność

Marka

Cena

  • 2,00 zł - 57,00 zł

Alkoholomierze

Oferujemy alkoholomierze do czystego alkoholu o wysokiej dokładności oraz sprawdzonych marek, między innymi GOMAR. Wszystkie dostępne produkty są testowane, dlatego możesz mieć pewność ich precyzyjnego działania.

Możesz wybrać alkoholomierz z termometrem precyzyjny 0 – 100%, który swoją dokładnością dorównuje urządzeniom legalizowanym. Wbudowany termometr ze skalą korekty zapewnia wykonanie precyzyjnego pomiaru. To świetny, a także ekonomiczny wybór – sprzęt z legalizacją jest kilkukrotnie droższy. U nas w dobrej cenie możesz zaopatrzyć się w alkoholomierz precyzyjny, który idealnie sprawdzi się w domowym użytku. Produkt ten służy do pomiaru stężenia alkoholu w czystych wódkach i spirytusie. Został przystosowany do badania alkoholu o temperaturze 200 stopni C.

Alkoholomierze

Aktywne filtry

Alkoholomierze precyzyjne w naszej ofercie

Kupisz u nas alkoholomierze o różnym zakresie pomiaru. Jeśli zajmujesz się produkcją mocnych trunków, z pewnością świetnie sprawdzi się u Ciebie jeden z produktów umożliwiających badanie stężenia alkoholu od 1 do 100%. Polecanym wariantem jest między innymi alkoholomierz długi 0 – 100% / 23cm / PL. Urządzenie pomiarowe znajduje się w solidnej szklanej tubie, która ułatwia jego przechowywanie bez obawy o uszkodzenie. Jego długość to aż 23 cm, dlatego zapewnia sporą wygodę użytkowania.

Możesz wybrać również mniejszą opcję, czyli między innymi alkoholomierz mały 17cm / 0-85*/ w plast. probówce. To krótkie urządzenie pozwoli Ci na dokonywanie pomiarów w płynach o stężeniu alkoholu do 85%. Głównymi elementami miernika są probówka i pływak z odpowiednio naniesioną skalą. Urządzenia te skalowane są w temperaturze 20–21°C. Tego typu alkoholomierze służą do pomiaru procentów w alkoholach czystych (wódka spirytus, bimber) tzn. bez domieszek cukrów czy garbników, które mogą zafałszować wynik.

Alkoholomierze precyzyjne w zestawach

Aby pomiary alkoholomierzami precyzyjnymi dawały wiarygodny wynik, należy przeprowadzać badanie w odpowiednich warunkach. Świetnie w tym celu sprawdzają się menzurki lub probówki. Możesz dokupić je oddzielnie w atrakcyjnej cenie, wybierając na przykład cylinder / menzurkę plastikową 100 ml lub zaopatrzyć się w kompletny zestaw.

Kupisz tutaj alkoholomierze z dołączonymi naczyniami pomiarowymi, na przykład alkoholomierz mały 17cm / 0-85*/ w plast. probówce lub narzędzia z dołączonymi menzurkami. To wygodna opcja i gwarancja, że pomiary alkoholu będą odbywać się w odpowiednich warunkach. Dzięki temu zyskasz pewność, że wyniki badań są wiarygodne.

Nie wiesz, co wybrać? Potrzebujesz porady? Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w zakupach, skontaktuj się z nami.