Zaprawki / Esencje

Czy wiesz, że za pomocą niektórych produktów, możesz przyspieszyć lub ulepszyć smak samodzielnie wyrabianych alkoholi? Właśnie taką funkcję pełnią zaprawki Strands. W zależności od swoich preferencji możesz zdecydować się na różne rodzaje tych produktów, które nadadzą doskonały smak i aromat. Jedyne co potrzebujesz, żeby uzyskać alkohol do złudzenia podobny do whiskey, rakii, tequili, cytrynówki czy miętowej nalewki, to wódka lub bimber. Zaprawki Strands dostępne w tej kategorii to produkty o wysokiej jakości, które charakteryzują się doskonałym aromatem i szybkim działaniem. Wystarczą tylko 24 godziny, aby alkohol zyskał smak wybranej esencji!

Zaprawki / Esencje

Jest 155 produktów.

Pokazano 1-12 z 155 pozycji

Aktywne filtry

Zaprawki Strands – jaki smak można wybrać?

Wyrabiasz domowy bimber, ale chcesz, żeby uzyskał lepszy smak? W zależności od tego, jakie są Twoje preferencje, w naszej ofercie znajdziesz wiele smacznych esencji. Możesz zdecydować się na zaprawki do bimbru, takie jak:

 • rakija,
 • Strands Tennessee Whiskey,
 • London Gin,
 • tequila,
 • rum,
 • orzech laskowy,
 • cytrynówka,
 • miętówka,
 • absynt,
 • koniak.

To tylko kilka spośród wielu innych esencji Strands dostępnych w naszej ofercie. Warto wiedzieć, że oprócz zaprawki Tennessee Whiskey wielbiciele bourbona mogą także zdecydować się na smak wzbogacony np. o miód. Do tego wystarczy tylko 0,75 l bimbru lub wódki oraz 25 ml esencji, aby stworzyć alkohol o ulubionym aromacie. Zaskocz znajomych podając im swój wyrób z dodatkiem zaprawki Strands. Z pewnością nie będą mogli go odróżnić od ulubionej cytrynówki, koniaku czy bombajskiego ginu!

Zaprawki Strands – jakie są ich zalety?

Wiele osób próbuje samodzielnie wykonać alkohol, który do złudzenia imitowałby ulubiony smak. Takie próby niestety mogą być długotrwałe, a ich efekty niewspółmierne do poniesionego wysiłku i kosztu. Dlatego coraz większą popularnością wśród amatorów gorzelnictwa cieszą się zaprawki Strands. Wśród korzyści wynikających z użycia ich można wymienić:

 • uzyskanie domowego alkoholu o świetnym smaku

Znajomi chwalą Twój bimber, ale chciałbyś wprowadzić nieco różnorodności smakowej? Wystarczy, że na dobę przed spożyciem dodasz do niego ulubioną zaprawkę Strands. W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo smaków przypominających topowe rodzaje alkoholi. Dzięki temu stoją przed Tobą nieograniczone możliwości wzbogacania aromatu!

 • trunek w ulubionym smaku, ale z większym lub mniejszym stężeniem alkoholu

Kolejną atutem zdecydowania się na użycie zaprawek do bimbru jest możliwość regulowania mocy pitego alkoholu. Bimber może osiągnąć nawet 70%, więc dodając do niego esencję np. o smaku whiskey, uzyskasz znacznie mocniejszy trunek w porównaniu do popularnych produktów dostępnych w sklepie monopolowym.

 • ulubiony alkohol w atrakcyjniejszej cenie

Zakup niektórych trunków może być naprawdę kosztowny, dlatego jeśli jesteś wielbicielem drogich alkoholi i małych wydatków, zdecyduj się na dodanie zaprawki do wódki. W ten sposób uzyskasz smak ulubionego trunku bez konieczności wydawania nawet kilkuset złotych.

Używanie zaprawek Strands dostępnych w tej kategorii jest łatwe i szybkie. Wystarczy, by 24 godziny przed spożyciem do 0,75 l wódki lub bimbru dolać 25 ml esencji. Warto jednak eksperymentować z dłuższym czasem mieszania się smaków, gdyż im dłużej trunek się przegryza, tym ciekawsze rezultaty można osiągnąć.