Zaprawki Gin

Oryginalny alkohol to często spory wydatek, dlatego zaprawki gin, które aromatyzują czystą wódkę, mają wielu zwolenników. Sporządzenie ginu z esencji do alkoholu nie zajmuje wiele czasu, za to daje mnóstwo przyjemności z konsumpcji kultowych drinków z tonikiem. Aby prawidłowo użyć zaprawki gin, wystarczy wymieszać odpowiednią dawkę esencji z czystą wódką lub destylatem, a następnie odstawić miksturę na nie mniej niż 24 godziny, by składniki dobrze się ze sobą połączyły. Wysokiej jakości koncentraty zostały starannie dobrane w procesie produkcji. Dzięki temu gotowy trunek w pełni oddaje smak i aromat oryginalnego alkoholu. Zapraszamy do przejrzenia całej kategorii, w której prezentujemy zaprawki gin oraz wybrania najlepszych produktów z naszej bogatej oferty!

Zaprawki Gin

Aktywne filtry

Wysokiej jakości zaprawki – gin o wyśmienitym smaku

Z wysokiej jakości zaprawki można przygotować gin, który odwzorowuje oryginalny smak tego znanego i lubianego alkoholu. Zaserwowanie gościom domowego ginu bez wydawania dużych ilości pieniędzy to przyjemność zarówno dla gości, jak i dla właściciela barku. Dużą popularnością cieszy się esencja London Gin o aromacie klasycznego ginu. Esencja smakowa o pojemności 25 ml wystarcza na butelkę 0,7 l wódki 40 proc. lub mocniejszej, zależnie od własnych preferencji. Po połączeniu substratów trunek należy pozostawić na 24 godziny, aby jego składniki się przegryzły. Odstawienie mikstury na kilka tygodni pozwoli na uzyskanie jeszcze bogatszego bukietu.

Gin z tonikiem idealne połączenie

Oryginalny gin jest wytwarzany na bazie jagód jałowca i to właśnie stąd bierze się jego charakterystyczny aromat. Producenci dodają również igły sosnowe, miód i inne dodatki smakowe, które często pozostają tajemnicą receptury danej firmy. Nasi klienci mają do wyboru różne odmiany zaprawki gin do szybkiego sporządzenia ulubionego alkoholu. Esencja Blue India Gin idealnie nadaje się od sporządzenia wódki do drinków. Wystarczy dodać tonik, kostki lodu i plasterek cytryny. W sklepie internetowym modernbrew.pl oferujemy duży wybór smakowych dodatków do aromatyzowania czystej wódki. Warto spróbować innych odmian jałowcówki z naszej bogatej oferty oraz zaprawki do brandy i whisky. Dużym zainteresowaniem cieszą się aromaty owocowe np. śliwowica, cytrynówka i wiśniówka, które można dodać do wódki lub destylatu i przygotować domowe nalewki o smaku dojrzałych owoców. Atrakcyjne ceny i szybka dostawa zachęcają do zakupów online. Warto sprawdzić więcej naszych propozycji i wybrać swoje ulubione!