Zaprawki Koniak

Zaprawki do alkoholu o smaku francuskiego koniaku zmienią czystą wódkę lub destylat w trunek o szlachetnym aromacie. Jedno opakowanie esencji o pojemność 250 ml wystarcza do przygotowania 7,5 litra alkoholu. Klienci mają do wyboru kilka smaków, które w pełni zadowolą koneserów napojów wysokoprocentowych. Oryginalny alkohol renomowanych marek to duży wydatek, dlatego zaprawka do koniaku cieszy się uznaniem wśród klientów, którzy chcą zaoszczędzić trochę pieniędzy. Aromat świetnie komponuje się z czystą wódką lub destylatem, nadając głęboki bukiet i bursztynowy kolor. Warto uzupełnić barek o kilka butelek alkoholu, który może służyć do własnych celów lub częstowania gości podczas spotkań towarzyskich. Zapraszamy do przejrzenia całej kategorii zaprawki do alkoholu!

Zaprawki Koniak

Aktywne filtry

Zaprawki do alkoholu o aromacie koniaku

Koniakowe zaprawki do alkoholu sprawdzają się w połączeniu z czystą 40–50 proc. wódką. Na jedną butelkę 0,75 l trzeba przygotować 25 ml esencji. Po zmieszaniu składników zawartość butelki należy kilka razy mocno wstrząsnąć, a następnie odstawić na co najmniej 24 godziny. Jeśli pozostawimy trunek na dłużej, by składniki się przegryzły, w rezultacie otrzymamy głębszy aromat, a finalny smak będzie jeszcze lepszy. W sklepie modernbrew.pl dostępna jest zaprawka do koniaku Cognac Mild Fransk, dzięki której można samodzielnie w domowym zaciszu uzyskać trunek o smaku łagodnego francuskiego koniaku. Duży wybór produktów zachęca do skorzystania z możliwości szybkiego przyrządzenia także innych alkoholi: whisky, śliwowicy, miodówki, żołądkowej gorzkiej i wielu innych, znanych i lubianych alkoholi smakowych oraz nalewek na bazie aromatów owoców i ziół.

Zaprawka do koniaku edycja VIP

W naszej kolekcji dla VIP-ów ważną pozycję zajmuje wysokiej jakości zaprawka do koniaku o nazwie Esencja XO FINE COGNAC. Ta wyjątkowa zaprawka do alkoholu powstała na bazie wyselekcjonowanych komponentów najwyższej jakości, dzięki czemu można było uzyskać doskonały smak, mocno zbliżony do znakomitych koniaków francuskich. Warto poświęcić nawet 1–2 miesiące i zaczekać, aż wszystkie aromaty w butelce z alkoholem się uwolnią, pomimo że trunek jest gotowy do spożycia już po 24 godzinach od połączenia składników. Amatorów domowego aromatyzowania czystej wódki lub destylatu zachęcamy do sprawdzenia kategorii z akcesoriami. Przygotowaliśmy zestaw naczyń, menzurek i lejków, które pozwolą precyzyjnie odmierzyć dokładne ilości składników. Szybka dostawa, niskie ceny i czytelne oznaczenia wszystkich artykułów zachęcają do częstszych zakupów!