Zaprawki Whisky

Amatorzy whisky mają do wyboru wiele gatunków ulubionego alkoholu. Miodowa whisky smakuje wybornie, tym bardziej że jej smak można uzyskać samodzielnie, przygotowując trunek w domu z czystej wódki lub destylatu. Zaprawka Strands Tennessee Whiskey to smak popularnego „Jack’a” dla amatorów klasycznego amerykańskiego bourbona. Jak podawać whisky – schłodzoną z kostkami lodu czy w temperaturze pokojowej? Zdania są podzielone i oba rozwiązania mają swoich wiernych fanów. Do przygotowania trunku potrzebna jest wybrana zaprawka whisky i 0,7 l wódki 40 proc. lub mocniejszej – według uznania. Po wymieszaniu składników alkohol należy pozostawić na 24 godziny. Dłuższe przegryzanie się esencji z wódką poprawia finalny smak trunku.

Zaprawki Whisky

Aktywne filtry

Miodowa whisky – klasyczny smak amerykańskiego Bourbona

Strands Tennessee Whisky w sklepie internetowym modernbrew.pl jest dostępna w kilku odmianach. Każdy znajdzie coś dla siebie! Klienci chętnie sięgają po zaprawkę Smoked Whisky, która jest odpowiednikiem popularnego czerwonego Jasia Wędrowniczka. Jedna zaprawka Tennessee Whisky o pojemności 25 ml to porcja w sam raz na butelkę wódki 0,7 l. Całą zawartość opakowania z esencją należy przelać do butelki o pojemności ¾ litra, a następnie dopełnić alkoholem. Po wymieszaniu warto pozostawić zawartość co najmniej na 24 godziny i wspaniała whisky jest już gotowa! Można spożywać od razu, dodając kostki lodu lub bez schładzania – w temperaturze pokojowej albo odczekać dłużej aż składniki się przegryzą.

Zaprawka Strands Tennessee Whiskey

Smak oryginalnej blendowanej whisky jest wynikiem mieszania składników o różnej charakterystyce. Zalicza się do nich posmak torfu, słodycz aromatu, smak dębowej beczki i inne aromaty oraz barwę. Zaprawka Tennessee Whisky pozwala na uzyskanie produktu dobrej jakości znaczne prościej z czystej wódki lub destylatu. Natomiast amatorzy whisky typu single malt zdają sobie sprawę z trudności wyprodukowania oryginalnego trunku. W naszej ofercie znajduje się zaprawka whisky Single Malt – odpowiednik wysokiej jakości szkockiej whisky o wyraźnym słodowym smaku, podbudowanym aromatami palonego dębu. Na prawdziwych koneserów czeka zaprawka WHISKY 12 Years Old, która powstała na bazie wyselekcjonowanych komponentów najwyższej jakości, aby uzyskać doskonały smak 12-letniej whisky blended. Jest to jedna z najlepszych zaprawek do whisky! W swoim składzie zawiera między innymi ekstrakt z dębu. Warto odczekać dłużej (nawet 1-2 miesiące) niż standardowe 24 godziny, aby docenić w pełni bukiet finalnego smaku.