Drożdże turbo SpiritFerm

Drożdże gorzelnicze turbo marki SpiritFerm to produkty dostępne na rynku od lat, które zdobyły uznanie wielu klientów. Do wyboru masz wiele różnych rodzajów – zróżnicowanych pod względem zastosowania i oczekiwań względem fermentacji. Kupisz u nas drożdże do cydru, gorzelnicze drożdże turbo do cukru takie jak Moskva Style (8 kg cukru), SpiritFerm T3 na 6 do 7 kg cukru, Extreme 8 (z siłaczem) na 8 kg cukru oraz produkty idealne do nastawów owocowych – SpritFerm Turbo Fruit.

Drożdże turbo SpiritFerm

Aktywne filtry

Nasza oferta to zarówno produkty marki SpiritFerm o zastosowaniu uniwersalnym, takie jak Drożdże gorzelnicze turbo SpiritFerm T3 17%, jak i propozycje o bardziej specyficznym przeznaczeniu, na przykład drożdże turbo do fermentacji owoców TurboFruit. Przejrzyj dostępny asortyment i wybierz to, co najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Jeśli masz pytania, chętnie pomożemy!

SpiritFerm – sprawdzony wybór w fermentacji owoców

SpiritFerm to jeden z najbardziej znanych dostawców produktów i akcesoriów do domowego przygotowania alkoholu. W jego ofercie znajdziesz przede wszystkim szeroki wybór drożdży o różnorodnym zastosowaniu.

Kupisz u nas między innymi specjalne mieszanki, które pozwolą Ci stworzyć mocne alkohole na bazie owoców, takie jak koniak, rakija czy śliwowica. Jeśli zależy Ci na produkcji właśnie takich trunków, postaw na drożdże gorzelnicze do owoców SpiritFerm Turbo Fruit. Jest to specjalnie wyselekcjonowana wysokoalkoholizująca mieszanka, która doskonale sprawdzi się w tworzeniu nastawów owocowych. Jej atutem jest to, że wydobywa aromat owoców użytych do fermentacji. Są to jedne z niewielu turbo drożdży o tak specyficznym przeznaczeniu. Dzięki nim możesz uzyskać napój o mocy do 18%.

Drożdże turbo o mocnym działaniu

Kolejną propozycją jest produkt, który pozwoli Ci stworzyć mocne nastawy o wyjątkowym aromacie i doskonałym smaku. Drożdże gorzelnicze turbo SpiritFerm Extreme 8 kg zostały przygotowane z myślą o burzliwej fermentacji. Jedno opakowanie pozwala na przefermentowanie do 8 kg cukru. 
Ten produkt jest dostępny na rynku już od lat i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Jest to sprawdzony wybór w kategorii drożdży turbo marki SpiritFerm.

Kupując środki od tego producenta, masz pewność, że stawiasz na najwyższą jakość, a przede wszystkim zyskujesz gwarancję uzyskania wysokiej jakości trunku. Drożdże turbo, które znajdziesz w naszej ofercie, zostały sprawdzone przez wielu klientów. Cieszą się doskonałą opinią i są polecane także początkującym gorzelnikom. Niezależnie od tego, czy szukasz drożdży do cydru, czy zależy Ci na stworzeniu mocniejszych alkoholi, marka SpiritFerm z pewnością Cię nie rozczaruje.

Jeżeli masz wątpliwości, jakie drożdże wybrać skontaktuj się z nami – pomożemy.